Skocz do zawartości
Forum

Masaż gorącymi kamieniami


Gość melodia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to dobrze by było, gdyby były ciepłe, bo muszę trochę rozgrzać swój kręgosłup, bo mnie pobolewa. Wiem, że w instytucie erisa są właśnie takie masaże, ale jakoś nie mogę się zdecydować, żeby pójść.
Odnośnik do komentarza
Byłam na masażu z gorących kamieni, słuchajcie nawet nie zdawałam sobie sprawy że to takie przyjemne i rozkoszująco odprężające:D polega on mniej więcej na tym, że w odpowiedniej kolejności są układane te kamienie, w odpowiednich miejscach, są takie milusio cieplutkie!mogę spokojnie polecić w Instytucie Erisa!
Odnośnik do komentarza
Również polecam, masaż gorącymi kamieniami jest bardzo przyjemny i odprężający. Korzystałam z tego zabiegu podczas weekendowego pobytu w Ciechocinku w klinice SPA Villa Park. Kamienie są cieplutkie, dzięki wulkanicznemu pochodzeniu utrzymują długo odpowiednią temperaturę. Masaż jest cudownie relaksujący, wykonywany w przyjemnym pomieszczeniu, urządzonym w stylu azjatyckim. Na pewno klimat pomieszczenia - odpowiednia muzyka i oświetlenie, a także przyjemny zapach dodatkowo przyczynia się do osiągnięcia pełnego relaksu. Jednym słowem - polecam.
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny ja raz sobie zafundowałam masaż takimi gorącymi kamieniami w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze w i powiem Wam jedno. Jestem w stanie po raz kolejny i kolejny płacić za taki masaż bo żadne pieniądze nie oddadzą tej przyjemności i uczucia zrelaksowania, jaki jest po takim zabiegu. Kamienie są bardzo ciepłe ale nie ma co się obawiać, że poparzą! Masaż fantastycznie koi zmysły i odpręża :)
Odnośnik do komentarza
Jakiś czas temu byłam w Jastrzebiej Górze w hotelu Primavera - oferuja znakomite zabiegi, m.in. poddałam się masażowi kamieniami. Niebiańskie uczucie, pełny relaks i rozluźnienie. Warto się wybrac w to miejsce, choćby dla tych profesjonalnych zabiegów.
Odnośnik do komentarza
Moja znajoma była na czymś takim, nie mogłam jej uwierzyć, że faktycznie masaż odbywa się przy pomocy gorących kamieni, ale faktycznie tak jest. Podobno podczas masażu odczuwa się bardzo miłe uczucie ciepła, mięśnie się rozluźniają i człowiek czuje się znakomicie. Chyba muszę czegoś takiego spróbować.
Odnośnik do komentarza
Gość ewelaska
Ja byłam na takim zabiegu ostatnio z okazji walentynek w spa Ce-Ce i faktycznie jest barrrdzo odprężający. Polegał mniej więcej na tym, że w odpowiednich punktach ciała Pani położyła ciepłe kamienie, a pozostałymi masowała ciało. Kamienie mają odpowiednią temperature i są bardzo przyjemne. Bardzo miły zabieg i bardzo uspokajający.
Odnośnik do komentarza
Gość Viktoria10
Cześć
Jestem tu nowa, ale temat mnie zainteresował (w ogóle interesują mnie masaże, sama też masuję), dlatego dołączam się do wątku...
Jeśli chodzi o sam masaż gorącymi kamieniami to serio jest super - miałam taki parę razy, rozluźnia, relaksuje, ciepło kamieni przyjemnie rozchodzi się po całym ciele, czuję się potem serio fantastycznie :)
Ja byłam na takim masażu w Katowicach u takiego jednego Egipcjanina, podobno on też uczy tego masażu w Akademii Masażu MENOS.

Viktoria
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...